Duurzame oplossingen
voor sanitair & HVAC.
Duurzame oplossingen
voor sanitair & HVAC.
Duurzame oplossingen
voor sanitair & HVAC.

Over BSC

BSC n.v. is gespecialiseerd in de import, vertegenwoordiging en verdeling van sanitaire producten en materialen in de Benelux. Het bedrijf bestaat sinds 1974 en verkoopt uitsluitend aan het netwerk van professionele sanitaire groothandels.

BSC n.v. volgt nauwgezet alle nieuwe ontwikkelingen in de sanitairmarkt en stelt de professionelen uit de bouwsector (architecten, studiebureaus, installateurs,…) graag haar jarenlange ervaring ter beschikking.

Onze visie is gericht op ecologie en duurzaamheid, steeds met focus op kostenefficiëntie. Zo dragen we ons steentje bij aan een betere wereld, vandaag en morgen.

Met BSC Design bied je net dat tikkeltje meer aan je klanten. Laat hun persoonlijke uitstraling spreken door stijlvolle en tijdloze elementen met oog voor detail. En dat aan een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.

BSC Install combineert vakkennis met een veelzijdig technisch aanbod. Onze merken staan garant voor materialen van de hoogste kwaliteit. Onze leveranciers dragen service bovendien net zo hoog in het vaandel als wij. Daardoor reken jij op een snelle en vlotte dienstverlening en op een uitstekende ondersteuning door onze medewerkers.

BSC Rental ondersteunt je met de verkoop en verhuur van nieuwe of tweedehandsmachines. Je rekent op een hoogwaardig aanbod en dito service. Zo behoud je op elk moment de controle en presteren jij en je team altijd en overal optimaal !

BSC Team

Bart Defraeije

Zaakvoerder
M bart@bsc.be

BSC Team

Bart Defraeije

Zaakvoerder M bart@bsc.be

Mathias Timperman

Technisch-commercieel verantwoordelijke M mathias@bsc.be T +32 470 64 76 46

Lindsay Van Liefferinge

Technisch-commercieel vertegenwoordiger Wallonië – Luxemburg M lindsay@bsc.be T +32 468 17 94 59

Kevin Van Meenen

Technical-commercial representative Flanders M kevin@bsc.be T +32 472 86 34 80

Marie De Coene

Technisch-commercieel vertegenwoordiger Wallonië

M marie@bsc.be

T +32 472 04 04 34

Patrik De Groof

Technisch-commercieel vertegenwoordiger Vlaanderen

M patrik@bsc.be

T +32 476 63 63 77

Christelle Odeurs

Technisch-commercieel vertegenwoordiger Wallonië-Luxemburg

 

 

M christelle@bsc.be

T +32 475 50 01 99

Peter Peters

Accountmanager Nederland

 

 

M peter@bsc-nl.nl

T +32 470 64 76 46

Elke Brouns

Administratie & boekhouding

 

M elke@bsc.be

T +32  2 558 96 20

Pieter de Martelaere

Dienst-na-verkoop & technische informatie

 

M pieter@bsc.be

T +32 2 558 96 25

Maïté Henry

Administratie fabrikanten, orderverwerking en algemene info

 

M maite@bsc.be

T +32 2 558 96 88

Laurie Van Helden

Administratieve ondersteuning

 

M laurie@bsc.be

T +32 2 520 16 76

Camille Speleers

Internal sales en marketingmedewerker

 

M camille@bsc.be

T +32 2 520 16 76

Dominique Cazallé

Kurtis Quidouce

Chicho Fernandez

Dienst-na-verkoop & ondersteuning magazijn

 

M services@bsc.be

T +32 2 520 16 76

Mark Eerdekens

Technisch-commercieel vertegenwoordiger Vlaanderen

M mark@bsc.be

T +32 477 69 46 76

Contact

NL | Contact